Leírás
A mai edzés több, mint nyújtás! Benne lesz szinte minden, amire az SMR hengerünk lehetőséget nyújt! A rugalmasságunk javítása, az izmaink és izompólyánk regenerálása, és teljes testünk megdolgoztatása. Ezúttal nem csak masszírozásra használjuk a hengert, hanem az egész test aktív átmozgatására is. Az óra során dinamikus mozdulatokkal kombináljuk a henger használatát, hogy javítsuk a mozgékonyságot, növeljük az izomerőt és fokozzuk a testtudatosságot! Ráadásul a speciális technikákkal nemcsak az izmokat, hanem az ízületeket és a fascia rendszert is aktívan megdolgoztatjuk. Ezzel a hengeres edzéssel átélhetjük, ahogy testünk új lendületet kap!
Az edzés tulajdonságai
Nehézségi fokozat:KÖNNYŰ
Időtartam:
50 percnél rövidebb
Edzéstípus:
edzés eszközzel eszköz: henger
Extra hangsúly:
hátizom/törzs/gerinc
Kényeztető, kellemes edzés 🙂. Este, fáradtan nem éreztem erőt nehezebbhez, de szerettem volna kicsit átmozgatni magam (amióta itt tornázom,büszkén mondhatom, a mozgás a mindennapok fontos részévé vált, nehezen tudom kihagyni 🙂). Az edzés erősítő része sem nehéz, inkább jóleső, utána pedig a hengeres masszázs ellazít,megnyugtat, ha volt feszültség, a végére az is oldódik. Ezt a tornát bármikor tudjuk végezni,akár egy nehezebb edzés után, akár így önmagában. Én nagyon szeretem az ilyen edzéseket is, testben és lélekben is felfrissülve zárhatjuk ( vagy folytathatjuk) a napot. Köszönöm 🙂
Ez egy nagyon jo hengeres kis edzes röviden, aztan jol atmaszírozzuk magunkat. Töléletes laza edzésnek, vagy pihenő napra.
Ez egy simogató edzés a léleknek és az izmoknak! Nagyon jól esett, nagyon tetszett az edzés felépítése. Köszönöm
Egy nagyon jóleső, lazább edzés volt. A felvételen látható, hogy odakinn esik a hó, ez is jó hangulatot ad. Egy szürke, ködös napra, amikor semmihez sincs kedve az embernek, tökéletes ez az edzés.
Könnyű nagyon jól eső hengeres edzés ,szuper kis erősítő gyakik ,majd egy még szuperebb nyújtás a hengerrel.Nagyon jól esett mindenkinek ajánlom.Köszönöm
<3
A torna maga nem volt nehéz, az eszközt kell szokni. Én ma próbáltam ki először a hengert, nekem kemény volt a csontjaimon, pár gyakorlatot helyettesítettem. A párnás testrészeken működött, és összességében meg is mozgatott a torna. Csak ámulok, hogy Szandi mennyi mindenhez ért. Feltétlenül belenézek majd más hengeres videókba is, és elolvasom a tapasztalatokat!
Ez nagyon jólesett! Megy a kedvencek közé.