-
Online edzések
Béres Alexandra
26/05/26 HASUNKRA SÜT A NAP
59p |
edzés saját testsúllyal testrész specifikus edzés EXTRA HANGSÚLY: hasizom hátizom/törzs/gerincA nyári készülődés a test központjából indul. A hasizmok nem csupán elöl dolgoznak, hanem teljes rendszert alkotnak, amely körülöleli, stabilizálja a törzset. A felső, alsó és oldalsó hasizmok mellett a mélyen stabilizáló izmok is szerepelnek ma, miközben a hát támogató munkája nem marad ki. A cél a zsírégetés és formálás: néhány elszigetelt hasizom gyakorlat mellett, egy erős, esztétikusan működő központ kialakítása. A nyár közeledtével jól esik egy edzés, ahol minden mozdulat hozzátesz valamit a tartáshoz, a formához, az önbizalomhoz.
Videó lejátszása
Leírás
A nyári készülődésünk most a test központjából indul. A hasizmok nem csupán elöl dolgoznak, hanem egy teljes rendszert alkotnak, amely körülöleli és stabilizálja a törzset. A felső, alsó és oldalsó hasizmok mellett a mélyen stabilizáló izmok is szerepet kapnak, miközben a hát támogató munkája sem marad ki. A cél a zsírégetés és formálás: néhány elszigetelt hasizom gyakorlat mellett, egy erős, stabil és esztétikusan működő központ kialakítása. A nyár közeledtével jól esik egy olyan edzés, ahol minden mozdulat hozzátesz valamit a tartáshoz, a stabilitáshoz, a formához és az önbizalomhoz.
Az edzés tulajdonságai
Nehézségi fokozat:KÖZEPES
Időtartam:
majdnem egy óra
Edzéstípus:
edzés saját testsúllyal testrész specifikus edzés
Extra hangsúly:
hasizom hátizom/törzs/gerinc
Az élő chatben írtátok
Dórii
Marta66
Eve
Cirmoska
Bp Csilla
Sylvia
Zs.Andi
Adorján
Andil

Ez nekem tegnap annyira tetszett,hogy ma is ezt választottam 🙂. Az alapos bemelegítésböl szinte észrevétlen megyünk át az edzés keményebb részébe - állásból le támaszba, majd vissza, a támaszos feladatok közt vannak nehezek ( a kifordulós,lábérintős gyakorlat volt a legnehezebb szerintem, ezt csak "lassítva" bírtam csinálni, de eddig ez egyáltalán nem ment,szóval még ez is adott sikerélményt 🙂) Nem csak a has,hát,derék lett megdolgoztatva, a karok,vállak is a sok támasszal. A szöszmöszpakolásnak és a lábfeltolásnak külön örúltem, ezek a kedvenceim, de minden gyakorlat tetszett, ebben a nyári melegben is jólesett, bármikor szívesen ismétlem 🙂.
A hagyományos hasizom gyakorlatok mellett átdolgoztuk a hát, törzs és gerincizmokat, nagy hangsúlyt fektetve a mélyizmokra is, így egy komplett, átfogó edzést kaptunk.
Nekem annyira nem volt könnyű, de végigküzdöttem. :-)
Egy erős, a törzset is derekasan átmozgató edzés, ahol a has is fókuszba kerül. Szuper volt! Köszönöm!
Nagyon klassz hasizom és derék karcsúsító torna. Jó alaposan átmozgattuk ezt a részt, biztosan meglesz a hatása.
Nem technikailag volt nehéz, hanem mert turbo tempoban haladtunk. Pörgés-forgás jól esett, érezte a hasizmom, de talajon végzett mozgásnál figyelnem kellett, hogy a könyökön nem fájjon. Megérte a figyelmet, remek edzés volt. Jöhet a hasunkra a nap! Köszönöm