-
Online edzések
Béres Alexandra
25/07/08 MOZDUL A TESTÜNK
57p |
edzés saját testsúllyal edzés timer nélkül EXTRA HANGSÚLY: combizom farizom hasizomA mai alkalommal nem lesz másra szükség, csak ránk és saját testsúlyunkra. Nincsenek eszközök, nincs "hókuszpókusz", csak folyamatos, áramló mozdulatok, amelyek egymásba kapcsolódva dolgoztatják meg a teljes testet. Zsírégetés természetes ritmusban, miközben olyan összetett gyakorlatokat végzünk, amelyek egyszerre erősítenek, javítják a mozgásmintát és fejlesztik az állóképességet. Az órát erőteljes hasizom blokk zárja, majd egy nyújtó, lelassuló szakasz segíti a regenerációt és a befelé figyelést.
Videó lejátszása
Leírás
A mai alkalommal nem lesz másra szükség, csak ránk és saját testsúlyunkra. Nincsenek eszközök, nincs timer (időmérő), nincs "hókuszpókusz", csak folyamatos, áramló mozdulatok, amelyek egymásba kapcsolódva dolgoztatják meg a teljes testünket. A cél most a zsírégetés természetes ritmusban, miközben olyan összetett gyakorlatokat végzünk, amelyek egyszerre erősítenek, javítják a mozgásmintát és fejlesztik az állóképességet. A gyakorlatsort egy erőteljes hasizom blokk zárja, majd egy nyújtó, lelassuló szakasz segíti a regenerációt és a befelé figyelést...
Az edzés tulajdonságai
Nehézségi fokozat:KÖZEPES
Időtartam:
majdnem egy óra
Edzéstípus:
edzés saját testsúllyal edzés timer nélkül
Extra hangsúly:
combizom farizom hasizom
Az élő chatben írtátok
ZsB
nyesztuska
gyémánt
Pepehal
Bp Csilla
Judit29
Adorján
Ez pont egy olyan edzés, amire ma szükségem volt Jól átmozgatott tetőtől talpig, a csipő, a has érezhetően hangsúlyos volt, ami szintén nagyon jól jött. Közepes erősségűre pontoztam, de mint mindig, ha igazán jól, helyesen végezzük a gyakorlatokat, akkor a fenék, vádli, és a comb is megkapja a kiképzést. A kedvencek közé teszem.
IMÁDTAM! Nekem lesz izomláz! :-D Pedig minden második nap edzem. Aki nem érzi, az nem csinál vmit jól! :-D Annyi, hogy nem lihegős. :-D Remek a hosszú bemelegítés, a relaxációs nyújtás. Imádtam, hogy a csípőt mobilizáljuk, nyújtjuk, erősítjük ezerrel! A csípő az erőközpontunk! <3 Spéci, egylábas vádli gyakszik isss. Hát is remek! Teljes test dolgozik, egyedül a felsőtest nem kap most annyi törődést. A zene is remek. Ajánlom mindenkinek! :-))))
Tényleg nem lesz ettől az edzéstől izomlázunk, ahogy Alexandra mondta, de ez nem is baj. 🙂😏 Teszünk az egészségünkért, a jó közérzetünkért, a jókedvünkért, saját magunkért, és ez nagyon -nagyon fontos dolog. ❤️ Kellemesen átmozgató torna. 🥰
Súlyzók és cardió nélkül egy nagyon élvezhető, áramlós óra. Jól esett testemnek, lelkemnek és még tompa fejfájásom is elmúlt a végére. Köszönöm. Jól esett.
Nem volt erős edzés egyáltalán, most épp erre vágytam: szuper zenére csak a mozgásnak örülni 🙂. Ezen felül azért én jól megizzadtam a végére, éreztem a vádlim és a combomat is, a hasizom a végén szintén szuper jó lett.
Nagyon klassz kis edzés volt, mindent átdolgoztattunk, kellemes érzés nagyon! Jól esett köszönöm szépen!
Kellemesen átmozgató, nem meghalós edzés. Egyik gyakorlatból megyünk át a másikba, voltak újabb gyakik is. Köszönöm máskor is előveszem majd.
Nagyon jó volt a hasizom a végén, a csípő izületeit is kellemesen átmozgattuk.
Nagyon kellemes, áramlós edzes volt. Tetszett a sok hátizom feladat is. A végén a hasizom blokk is jó volt.
Nagyon szeretem az ilyen tipusú edzéseket, amikor a mozdulaok, gyakorlatok átkúsznak egymásba! Nem túl nehéz, de mindent nagyon jól átmozgat. Fenék, comb, vádli, has előtérben, de nagyon jól átmozgattuk a csípőt és a hátizmokat is.
Nekem nagyon tetszett. Jó gyakorlatok voltak, nem volt az a nagyon fárasztó edzés, egy nehezebb nap levezetésére tökéletes választás! 😊 Biztosan megfogom még csinálni.